Najednou tady byl David ...

Daniel Križák

Davida jsem poznal díky kurzu EmailAcademy, na který jsem narazil v roce 2012, kdy jsem dělal finančního poradce a hledal jsem způsoby, jak to dělat jinak, protože to byla hrozná honička, která už mě nebavila. A najednou tady bylo video s Davidem, které slibovalo úplně něco jiného, přesně to co jsem hledal. Moc jsem neváhal a kurz jsem si pořídil. Otevřel se mi nový svět a David mi ukázal skvělé postupy a hlavně úplně jiné přemýšlení nad prodejem a celkově podnikáním, které jsem od nikoho jiného neslyšel.

Byl jsem z toho nadšený, ale zjistil jsem, že mi má aktuální firma neumožňuje pracovat podle toho jak já chci, aby systém práce s klienty fungoval, takže po dalším roce byl čas odejít a začít podnikat sám na sebe a udělat to tak, jak to učí David v kurzu. Byl to krok do neznáma s velkou důvěrou, že to bude fungovat.

Výsledky na sebe nenechaly čekat ...

Výsledky na sebe však nenechaly dlouho čekat. Za první 4 měsíce mého nového podnikání podle technik z EmailAcademy jsem přes internet vydělal dvojnásobek toho co za celý předchozí rok. Bylo to úžasné a pokračoval jsem v tom dále.

Dokonce jsem se pokusil natočit i své první video (ti co už to zkusili, tak ví kolik tohle chce odhodlání), díky soutěži o zájezd do Paříže, kterou David v kurzu vyhlásil. Pamatuji si to jako dnes, když na webináři losoval jen z pár přihlášených videí a já netrpělivě čekal, kdo to vyhraje. … Na monitoru se zobrazilo číslo 10 a David začal počítat 10. přihlášené video … bylo to těsně, byl jsem 11. Mé další video však už vyhrálo.

Líbíš se nám :)

Další video jsem natáčel jen tak, bez nějakého očekávání a posílal na Davidův inzerát “Hledá se jehla v kupce sena”, přitom jsem ani nehledal nějakou novou práci, spíše jsem byl nadšený když jsem viděl celý Davidův tým. No a za dva dny od odeslání mi píše sám David: “Danieli, líbíš se nám :))”. Nemohl jsem tomu uvěřit, že já budu spolupracovat s tím nejlepším online marketerem, kterého jsem znal jen z internetu.

No a pak to šlo velice rychle, za týden už jsem seděl s Davidem a Alicí v Brně a domlouvali jsme naši spolupráci. Postupně jsem dostal na starost všechny Davidové online kurzy a stal jsem se manažerem firmy David Kirš s.r.o.

Neustále s Davidem pracujeme na nových technikách online prodeje a jak si zjednodušit život a podnikání (nejen) díky internetu, což je i vize, kterou David šíří kolem sebe a do celého světa. Neustále překvapuje s jakou energií do věcí jde a tvoří nové kurzy, projekty, techniky a posouvá myšlení za vaše vlastní hranice. Když mu říkáte o nápadu, tak vy nad ním uvažujete do určité míry a přemýšlíte nad tím, co je potřeba udělat teď a v tu chvíli přijde David a pokud je to něco s čím rezonuje, tak vám to začne vykreslovat, co z toho vznikde za pár měsíců nebo let, vidí celou tu vizi a už letí nad těmi oblaky. Což pokud jste člověk spíše nohama na zemi, tak vás to někdy naštve protože vy už si představujete, kolik je za tím práce. A takových velkých nápadů je hodně, jen je potřeba je dotáhnout a doladit do detailu, v čem se David někdy ztrácí. Naopak má však občas energii všechny věci najednou dotahovat a to se pak pohne nejvíce věcí dopředu.

Možná proto je inspirací pro tisíce lidí, umí nadchnout pro své nápady a vize, ale zároveň je umí realizovat a nejen o nich mluvit.

David jako osobnost nebo podvodník?

Myslím, že je dnes i jednou z top osobností ve vodách českého obsobního rozvoje. A samozřejmě s tímto souvisí i to, že pro tisíce lidí je to guru, ale najdou se i takoví, kteří Davida vidí jako podvodníka. Ono každá osobnost má velkou komunitu nadšených fanoušků a pak tam musí být ta skupinka kritiků, která vám spestřuje život svou negativní energií. Člověk si to nesmí brát osobně, ono to většinou jsou nějaké vlastní předsudky těch lidí, které potřebují hodit na někoho jiného. Za tu dobu co Davida znám, tak jsem ho viděl jednat neuvěřitelně férově a rád dává, když má co. Neznám nikoho jiného, který by byl tolik dával, když mu to dává smysl.

Mě samotného inspiruje svou vytrvalostí, jak se neustále posunuje osobnostně i jako expert ve svém oboru, studuje, učí se a to co dává smysl hned používá. Líbí se mi to jeho nadšení, když přichází s něčím novým, je jako malý kluk, který vám ukazuje svou novou hračku. A fascinuje mne jak umí tvořit tým skvělých lidí, kteří mají stejný směr a vytářejí firmu plnou radosti a šťastné klienty.

Ode mne patří Davidovi velké DÍKY :)

Daniel Križák
manažer firmy David Kirš s.r.o. a online tvůrce s úsměvem
www.danielkrizak.cz

Mé první video do Davidovy soutěže:

Daniel Križák - 1.video

Video, díky kterému si mne vybral David do týmu:

Daniel Križák - 2.video